У Тарноруді є декілька операторів які надають доступ до інтернету. Серед простих операторів можна знайти такі як Інтертелеком які використовують радіотехнологію для доступу. Окрім цього є можливість підключення до мереж 4 го покоління ЛТЄ від таких оперпторів як Київстар який маю базову станцію в Тарноруді. Також є можливість підключити Лайфселл, але від цього оператора потрібно провіряти якість покриття. Серед операторів які надають кабельний інтернет є Укртелеком і оператор Хсіті. Перевага Хсіті є втому, що вони і можуть надати і доступ до телебачення. Кабель має оптико-волоконне з’єднання що гарантує стабільність і якість зв’язку.

Підключаючись до нас, Ви отримуєте гарантовано швидке підключення, стабільний зв’язок та зручність оплати послуг. Основною діяльністю копанії X-City є надання послуг доступу до міської комп’ютерної мережі та мережі Інтернет для фізичних та юридичних осіб як за допомогою волоконно-оптичної Ethernet мережі, так і за допомогою інших технічних засобів. Завдяки найновішим технологіям до мережі X-City підключені цілі масиви житлових будинків. Компанія X-City пропонує клієнтам гнучкі тарифи із різними видами доступу, при побудові мережі використовується обладнання відомих фірм, постійно проводиться модернізація ліній зв’язку, що дозволяє створити потужне телекомунікаційне середовище і надавати абонентам якість і високу швидкість з’єднання.

Можливості компанії дозволяють об’єднувати віддалені офіси один з одним за допомогою передачі данних через особисту мережу радіоканалів, оптоволоконну мережу та іншими засобами.

Компанія X-City постійно розвивається і розширює зону своєї присутності, клієнтами компанії є як фізичні особи, так і державні і комерційні організації. У нас великі плани на майбутнє і ми постараємося зробити все, щоб забезпечити нашим клієнтам достойний сервіс і надати якомога більше якісних послуг.

Обслуговування і професіоналізм

Керівництво компанії дуже відповідально підходить до підбору персоналу. Ми підбираємо кваліфікованих спеціалістів та стараємося, щоб вони були забезпечені усім необхідним для продуктивної та ефективної праці. У нас побудована дуже чітка система взаємодії між підрозділами, що підтвердила себе часом: ми взмозі підключати нових клієнтів протягом 5 робочих днів, з моменту подачі заявки, та виїхати на виклик до клієнта протягом 1 доби!