Тарнорудський старостат

Тарнорудський старости́нський о́круг — частина території Волочиської громади в Україні, на якій розташовані села Тарноруда, Постолівка, Зайчики  з метою забезпечення представництва інтересів жителів  населеного пункту старостою. Утворення старостинського округупотребує, щоб там проживало не менше 500 жителів. Староста затверджується радою громади на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови громади, що вноситься за результатами громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю), проведеного у межах відповідного старостинського округу.

Староста

Олійник Валерій Федорович

068-059-62-90

Кандидатура старости вноситься на громадське обговорення (громадські слухання, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю) сільським, селищним, міським головою та вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу, якщо в результаті громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) отримала таку підтримку у старостинському окрузі:

з кількістю жителів до 1500 — більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах;

з кількістю жителів від 1500 до 10 тисяч — більше 17 відсотків голосів;

з кількістю жителів від 10 тисяч до 20 тисяч — більше 14 відсотків голосів;

з кількістю жителів від 20 тисяч до 30 тисяч — більше 10 відсотків голосів;

з кількістю жителів більше 30 тисяч — більше 7 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Кандидатура старости відповідного старостинського округу, не підтримана сільською, селищною, міською радою, не може бути повторно внесена для затвердження в цьому старостинському окрузі протягом поточного скликання відповідної сільської, селищної, міської ради.

Староста працює на постійній основі в апараті відповідної ради та її виконавчого комітету, а в разі обрання членом цього виконавчого комітету — у виконавчому комітеті ради.

Старостат на карті !