![a69a11915a66a999356defc51a161e86](https://www.tarnoruda.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/a69a11915a66a999356defc51a161e86.jpg)
Поліцейський офіцер громади. Що це за людина, та які його обов’язки?
На офіцерів громади покладено чимало обов’язків – це новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території ОТГ, більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом ОТГ, підзвітність ОТГ (більший акцент на попередженні правопорушень, оформлення адміністративних матеріалів за порушення ПДР, часткова передача функцій дозвільної системи).
Кожного разу, проводячи наради та спілкуючись з нашими поліцейськими офіцерами ми маємо змогу долучати до обговорення проблем всі міські служби, дільницю благоустрою, громадських активістів, враховувати проблеми та завдання для розвитку громади. В свою чергу на засіданнях виконавчого комітету Поліцейські Офіцери громади діляться інформацією про виконану роботу та спільно з членами виконкому планують напрямок подальших дій.
![e30105622a9daa029e8b9af85ab1d4ec 068 646 30 30](https://www.tarnoruda.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/e30105622a9daa029e8b9af85ab1d4ec.jpg)
Тел. 068 646 30 30
ДОЛА Олег Ігорович
капітан поліції
с. Копачівка, Мислова, Лозова,
Федірки, Мирівка, Ріпна, Сербинів,
Соломна, Гречана, Раціборівка,
Зайчики, Постолівка, Поляни,
Канівка, Петрівка, Тарноруда