Новини

Ми – ГО “Подільсько -Галицько-Волинська гільдія”

PGVG

Ми – ініціативна команда однодумців, які щиро вболівають за подальше становлення Волочиської об’єднаної територіальної громади як потужної і самодостатньої сили, сповненої творчої енергії та  власної гідності.

Для кожної справи необхідний міцний фундамент, надійна  та ефективна платформа. Такою платформою для нас є  громадська організація “Подільсько-Галицько-Волинська гільдія”, що перебуває на цю мить у форматі реєстрації.

Формуємо цей громадський осередок  аби він міг стати для громадських активістів, лідерів, усіх небайдужих членів Волочиської ОТГ соціальним ліфтом для подальшого  особистісного розвитку та реалізації  актуальних ідей, проектів  та принципів заради  впровадження  на практиці якісних змін, котрих потребує наша громада;  змінювати життя на краще не лише для «обраних»та “своїх”, але для всіх.
– Ми сповідуємо християнські  та європейські цінності, які не виключають когось, а навпаки об’єднують людей з різними поглядами, але однаковими цілями.

Будучи носіями української національної ідеї  ми прагнемо, щоби ці ідеї ставали реальністю.

Не можливо змінити свою громаду, свій регіон та Україну в цілому  не змінивши себе. Ми готові  вчитися та працювати, набуваючи досвід  та переймати  його, співпрацюючи з  громадським активом та осередками з інших регіонів України. Саме тому у діяльності нашої громадської організації  плануємо максимально використовувати територіальне розташування Волочиської ОТГ задля подальшого налагодження тісних дружніх зв’язків та плідної співпраці з нашими колегами з найближчих до нас – Галичини, Волині та Поділля.

Прагнемо:

  •  зберегти історичну спадщину рідної землі, котра дісталася нам від дідів-прадідів;
  • сотворити гідне вшанування тим легендарним постатям – нашим землякам, котрі на протязі століть;
  • відкривали Волочищину світу; для яких Волочиська земля стала колискою, малою батьківщиною;
  • відновити імена забутих і понівельованих українських героїв, котрі власним життям захищали незалежність та волю нашої землі; чия життєва історія і подвиг були викреслені тоталітарною радянською системою і перебувають у штучному забутті до сьогодні.
  • Відродити паломницькі дороги й налагодити  туристичні маршрути, аби смарагдова Волочиська земля дивувала й зачаровувала усіх, хто полюбить її так само, як її любимо ми.

Розвиток потужної економічної складової, культури, просвітництва, “зеленого” туризму, супутньої інфраструктури поступово зможуть повернути наш регіон на те історичне місце, яке він завжди займав протягом століть.

Без  об’єднання у прагненні змінити життя якісних перетворень не відбудеться.  Лише об’єднавши  всіх найкращих людей і найкращі ініціативи ми зможемо спільно повернути  Волочищині  її споконвічно законний  статус самодостатнього, інвестиційно-привабливого регіону, відкритого для самореалізації  та гідного життя кожного члена нашої громади.

Related posts

“Веселі пригоди піратів у Світокраї”. Дитяче інтелектуально-розважальне мистецьке дійство у центрі Волочиська

Лора Підгірна

Пригоди Марка Шведа. Частина перша. “Червона Офелія”

admin

Проект “Книги і квіти. Копачівська бібліотека”

Лора Підгірна

Leave a Comment