Стопа Ісуса Христа в Тарнорудi

Сталось неймовірне в Волочиському районі відкрилась Стопа Ісуса Христа.

В с. Тарноруда завдяки зйомкам поверхні кращої якості компанією Гугл нашому погляду відкрилось чудо озеро що в Тарноруді виявилось має дивовижну форму стопи і не простої стопи а стопи Ісуса Христа, найцікавіше те що на озері є острів і він на фотознімках є як те що це цвях забитий при розп’ятті .

Форму цю свою озеро набрало після того як було розформовану ГЕС і на залишках Водосховища зробили каскад ставів. Площа озера має карколомні розміри більше 200 гектарів.

Як не дивно озеро існує вже більш як 50 років і за весь цей час не було жодного утопленика на озері це може свідчити лише про одне це місце є не простим а благословенним. Поглянувши на інші стави по р. Збруч наприклад с. Вочківці

Там озеро теж не мале розміри близько 140-160 гектар то там статистика каже сама утопельників кожного року не бракує.В Тарноруді ж при площі 200 Гектар немає середня глибина 2,5 – 3 м на ямах сягає 5-7 метрів.Звичайно знайдуться і скептики ті хто скаже що то брехня , але справжні віруючі люди ніколи не відкинуть знаку з вища і будуть вірувати бо віра робить нас сильнішими.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *