20120827ARVI0035

На день незалежності Тарноруді подарували автобус

20120827ARVI0035

Тарнорудська школа отримала автобус

24 серпня є визначною датою для всієї України. А для жителів м. Волочиськ та району цей день став потрійним святом. В районному центрі відбулися урочистості присвячені Дню Незалежності України, 90-річчю Волочиського району та 550-річчю міста Волочиськ.

За сприяння голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи Тарнорудської ЗОШ І-ІІІ ст. було виділено новий шкільний автобус. Ключі від нього Лілія Віталіївна передала педагогічному колективу школи.

Саме в такий знаковий для жителів Волочищини день до них завітала заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська. Розпочалися святкові заходи із відкриття районної Дошки Пошани, на якій відзначені кращі колективи, господарники та виробничники району. Після представлення широкому загалу Дошки Пошани, Лілія Віталіївна разом з господарями свята поклала вінки та квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків у сквері біля Меморіалу Слави.

Далі на публіку чекав святковий концерт, який пройшов на центральній площі міста. Із святом жителів району та міста привітала Лілія Бернадська, яка окрім вітальних слів, з нагоди свята, вручила кращим з кращих працівникам району грамоти обласної державної адміністрації та цінні подарунки, побажавши їм міцного здоров’я, добробуту та безхмарного життя у незалежній державі – Україні.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *